מדיניות הפרטיות הזו מפרטת כיצד האתר - www.kwala.co.il משתמש וחולק באינפורמציה הפרטית שלך בעת ביקור או רכישה באתר.

מידע אישי שאנחנו אוספים:

בעת הביקור באתר, אנחנו אוספים באופן אוטומטי אינפורמציה מסוימת על המכשיר ממנו מתבצעת הגלישה, כולל מידע על הדפדפן שלך, כתובת ה - IP, אזור הזמן ומידע מה״עוגיות״ שהותקנו במכשירך. בנוסף, בזמן הגלישה באתר מתבצע איסוף מידע על דפים ומוצרים באתר בהם ביקרת, אילו אתרים או מונחים במנועי החיפוש הפנו אותך לאתר ומידע על דרך ההתקשרות שלך עם האתר. איסוף המידע האוטומטי הזה נקרא ״מידע מהמכשיר״.

איסוף המידע מהמכשיר מתבצע על ידי שימוש בטכנולוגיות הבאות:

  • ״עוגיות״ - תיקי מידע המותקנים במכשיר הנייד או במחשב שלך, וכוללים לרוב מזהה ייחודי אנונימי. כדי לקבל עוד מידע על עוגיות ואיך לנטרל את פעולתן, יש לבקר באתר - http://www.allaboutcookies.org. 
  • ״קבצי יומן רישום״ עוקבים אחרי פעולות המתבצעות באתר בזמן הגלישה ואוספים מידע הכולל את כתובת ה - IP שלך, סוג הדפדפן, זהות ספק האינטרנט שלך, דפי יציאה והפנייה לדפים נוספים וחותמות תאריך ושעה. 
  • ״משואות רשת״, ״תגיות״ ו״פיקסלים״ הם תיקים אלקטרוניים המשמשים להקלטת אינפורמציה על אופן השימוש באתר. 

איסוף מידע בעת ביצוע הזמנה:

בזמן רכישה באתר, או ניסיון לביצוע רכישה, אנחנו אוספים מידע הכולל את השם שלך, כתובת לגבייה ולמשלוח, פרטי תשלום (כולל מספר כרטיס האשראי), כתובת המייל שלך ומספר הטלפון. 

כשאנחנו מתייחסים ל״מידע אישי״ במדיניות הפרטיות הנ״ל, אנחנו מתייחסים למידע מהמכשיר ממנו מתבצעת הגלישה וגם למידע שנאסף בזמן הזמנה ורכישה. 

מה השימוש שנעשה במידע שנאסף ממך?

המידע שנאסף בעת ההזמנה והרכישה משמש כדי למלא טפסי הזמנה שנעשו באמצעות האתר, כולל עיבוד של פרטי התשלום שלך, מידע לגבי משלוח ויצירת אישורי הזמנה וקבלות. בנוסף, אנחנו משתמשים במידע שנאסף כדי:

  • לתקשר איתך.
  • לזהות בקלות הזמנות שהן בעלות פוטנציאל סיכון או עלולות להיות הונאה.
  • להשתמש במידע על העדפותיך כדי לספק לך מידע ופרסומים על מוצרים ושירותים שיכולים להיות שימושיים עבורך. 

המידע שנאסף מהמכשיר ממנו מתבצעת הגלישה לאתר משמש כחלק מהמאמץ לאתר סיכונים להונאות, כגון הונאת כתובת ה -IP. המידע משמש בנוסף גם ככלי לשיפור וייעול האתר, כמו למשל לאסוף אנליטיקות על איך דפדפנים שונים מגיבים לאתר, או להעריך את הצלחתם של הקמפיינים השיווקים והמכירתיים שלנו. 

שיתוף המידע האישי שלך:

אנחנו חולקים את המידע האישי שלך עם גופים שלישיים על מנת לעזור לנו להשתמש במידע שנאסף כפי שמפורט למעלה. לדוגמה, אנחנו משתמשים ב - Shopify להפעלת חנות האונליין שלנו. ניתן לקרוא עוד על האופן בו Shopify משתמשת במידע האישי שלך, כאן -  https://www.shopify.com/legal/privacy.

אנחנו משתמשים בגוגל אנליטיקס כדי להבין יותר טוב איך קהל הקונים והגולשים שלנו משתמש  באתר. ניתן לקרוא על אופן השימוש של גוגל במידע האישי שלך, כאן - https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. אם ברצונך לא לאפשר לגוגל אנליטיקס להשתמש במידע האישי שלך, ניתן לעשות את זה כאן - https://tools.google.com/dlpage/gaoptout .בנוסף, ייתכן שימוש במידע האישי שלך בכפוף לחוקים, תקנות ורגולציות, בכפוף לצו זימון, צו חיפוש או צווים אחרים הקשורים לאינפורמציה שאנחנו מקבלים ואוספים, או בכל צורה אחרת הקשורה להגנה על זכויותנו. 

בנוסף, ייתכן שימוש במידע האישי שלך בכפוף לחוקים, תקנות ורגולציות, בכפוף לצו זימון, צו חיפוש או צווים אחרים הקשורים לאינפורמציה שאנחנו מקבלים ואוספים, או בכל צורה אחרת הקשורה להגנה על זכויותנו. 

פרסום מבוסס התנהגות:

כפי שמפורט למעלה, אנחנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לספק לך מידע שיווקי מותאם על פי תחומי העניין שלך. ניתן ללמוד עוד על איך פרסום מבוסס התנהגות עובד, כאן - http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

אם ברצונך לא לקבל מידע פרסומי מבוסס התנהגות, ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בקישורים הבאים:

פייסבוק - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads 

גוגל - https://www.google.com/settings/ads/anonymous 

בינג - https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 

ברית הפרסום הדיגיטלי -  http://optout.aboutads.info/. 

איסור מעקב:

כשאנחנו מאתרים סימן של איסור מעקב מהדפדפן שלך, אנחנו לא משתמשים בחלק מהשיטות שתוארו במסמך.

שימור מידע:

אחרי ביצוע הזמנה באתר שלנו, המידע שסיפקת ישמר אלא אם תועבר בקשה ספציפית למחיקה. 

עדכונים:

מדיניות הפרטיות עלולה להשתנות מזמן לזמן על מנת להתאים לשינויים בהתנהלות האתר שלנו, דרישות חוקיות או רגולטריות. 

יצירת קשר:

לקבלת מידע נוסף על הדרכים בהן אנחנו נוקטים כדי לשמור על הפרטיות שלך, או אם יש לך שאלות, תלונות או הערות, יש לשלוח לנו מייל לכתובת -  kwalart@gmail.com .